Dla reklamodawców

Reklama na stronie

National Geographic Odkrywca to dwujęzyczny polsko-angielski magazyn dla dzieci o szerokich horyzontach. Popularnonaukowa tematyka przypadnie do gustu każdemu młodemu odkrywcy, a także rodzicowi. Staramy się pomagać rozwinąć pasje i lepiej poznać świat.

Dzięki dwujęzycznej formule National Geographic Odkrywca to idealny sposób na naukę języka angielskiego w przystępny sposób.

National Geographic Odkrywca to magazyn o poziomie trudności uwzględniającym grupę wiekową oraz umiejętności odbiorcy, wspomagający naukę języka angielskiego, rozwój pamięci, uwagę, koncentrację, czytanie ze zrozumieniem oraz wyobraźnię. Młodzi fani nauki znajdą tu fascynujące artykuły: w języku polskim i w języku angielskim oraz mnóstwo ciekawostek w dwóch językach i ćwiczeń aktywizujących: łamigłówki, zagadki, krzyżówki, eksperymenty. Magazyn skierowany jest do dziewczynek i chłopców w wieku 7-12 lat, interesujących się nauką i przyrodą, lubiących poszerzać swoją wiedzę w niestandardowy sposób.

National Geographic Odkrywca dostępny jest wyłącznie w prenumeracie indywidualnej oraz szkolnej. Dzięki dotarciu do ponad 1400 szkół w Polsce zyskujemy wysokie czytelnictwo: magazyn jest wykorzystywany wielokrotnie podczas zajęć w różnych klasach, a także w bibliotece szkolnej.

Nakład: 30 000 egz.
W tym sprzedaż w prenumeracie: 28 000 egz.

Czytelnictwo: 450 000

Objętość: 40 stron

Profil czytelnika:
60% chłopcy, 40% dziewczynki

Średni wiek: 10 lat

Redakcja

Nowa Era Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 146D

02-305 Warszawa

ngodkrywca@nowaera.pl

Reklama

Magdalena Kamińska

Marketing Manager

tel. +48 22 570 26 41

e-mail: m.kaminska@nowaera.pl

Dla reklamodawców