Korzyści

Skuteczna nauka języka angielskiego

Read it to believe it! Nauka języka angielskiego nie musi być nudna i żmudna. „National Geographic Odkrywca” to jedyny na rynku polsko-angielski magazyn popularnonaukowy dla dzieci. W każdym numerze czytelnik znajdzie teksty w języku angielskim na różnych poziomach trudności oraz w angażujących formach: ciekawostki, artykuły, komiks. W naszym magazynie język polski przenika się z językiem angielskim, a teksty swoją formułą i tematami zachęcają do czytania. Nauka staje się przyjemniejsza, a przez to – efektywniejsza!

Wartościowe artykuły i inspirujące historie odkrywców

14-letnia dziewczyna, która przemierzyła na nartach 150 kilometrów po lodzie i dotarła do bieguna północnego. Dr Enric Sala, odkrywca-rezydent National Geographic, twórca projektu mającego na celu badanie i ochronę ostatnich dzikich fragmentów oceanów. To tylko przykłady inspirujących historii, o których najmłodsi mogą przeczytać w magazynie „National Geographic Odkrywca”. W każdym numerze umieszczamy wartościowe teksty, które pokazują otaczający nas świat i dają satysfakcję ze zdobytej wiedzy.

Nagrania tekstów w języku angielskim wykonane przez native speakera

 

Kto z nas nie zastanawiał się, jak poprawnie wymówić dane słowo w języku obcym? Właśnie dlatego do każdego artykułu w języku angielskim publikowanego w miesięczniku „National Geographic Odkrywca” dołączamy nagranie tekstu czytanego przez native speakera. Poznanie poprawnej wymowy i osłuchanie się z naturalnie brzmiącym językiem w ogromnym stopniu sprzyja nauce angielskiego. Nagrania native speakera dostępne są w Strefie Prenumeratora, w ramach prenumeraty premium.

Rozwijające zadania i eksperymenty

Jak zbudować zeotrop lub wykonać efektowny trik ze „stopioną” monetą? „National Geographic Odkrywca” to kopalnia pomysłów! W każdym numerze znajdują się eksperymenty, wyzwania i  zadania do rozwikłania. Rusz głową! – to hasło przyświeca nam przy tworzeniu nieoczywistych eksperymentów i wciągających łamigłówek, które spodobają się każdemu młodemu odkrywcy.

Członkostwo w Klubie „National Geographic Odkrywca”

Społeczność „National Geograhic Odkrywca” to grono dzieci ciekawych świata i ich rodziców świadomych tego, jak ważne jest obudzenie w dziecku pasji i dbanie o jej rozwijanie. Dołącz do nas i korzystaj z pakietu, jaki przygotowujemy do każdego numeru: materiały edukacyjne w Strefie Prenumeratora, konkursy z nagrodami i wiele innych! W Strefie Prenumeratora znajdziesz także Certyfikat Klubowicza dla dziecka.

Wspomaganie koncentracji i czytania ze zrozumieniem

Kłopoty z koncentracją to współcześnie częsty problem wśród dzieci. Zajmujące artykuły oraz towarzyszące im piękne zdjęcia, pomysłowe infografiki oraz ilustracje sprzyjają skupieniu oraz rozumieniu przedstawionego zagadnienia. A na takie właśnie materiały mogą liczyć nasi czytelnicy. Każdy tekst podzielony jest na przyjazne młodemu czytelnikowi, łatwo przyswajalne części, a także poprzedzony wskazówką, na co zwrócić uwagę podczas lektury. Wszystko to ułatwia analizowanie informacji i czytanie ze zrozumieniem.